WIRTOTECHNOLOGIA

9. Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

4 - 6 października 2016

Zapraszamy na kolejną edycję Targów: 3-5 października 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Za nami kolejna edycja Targów WIRTOTECHNOLOGIA 2016. Wzorem poprzedniej, wydarzenie odbyło się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 oraz Targami Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2016.  Targi po raz kolejny były dowodem na to, że właśnie w Sosnowcu spotyka się branża oraz najlepsi specjaliści, a wydarzenie odwiedzają znakomici Goście. 
 

Podczas minionej edycji w Expo Silesia przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, po raz kolejny zajęły przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw.  Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów, które sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

Targi zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.
   
Targom towarzyszyły również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas wydarzenia odbył się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, seminariów i warsztatów.
 
Szczegółowe podsumowanie Targów znajduje się tutaj.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy
Zespół Targów WIRTOTECHNOLOGIA