TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji

26 - 27 kwietnia 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"REKOMENDACJE

„W dniach 26 i 27 kwietnia firma Arcese uczestniczyła w Targach Transportu, Spedycji i Logistyki Transportex w Sosnowcu. Uważamy iż impreza w całości poświęcona transportowi i logistyce jest renomowanym wydarzeniem w branży na którym każdego roku spotykają się jego główni operatorzy.
Udział w imprezie był doskonałą okazją do pozyskania nowych klientów, zbudowania relacji z partnerami a także omówienia przyszłych trendów w branży.
Na imprezie tej uczestniczyliśmy po raz pierwszy aby przedstawić firmę Arcese jako międzynarodowego dostawcę zintegrowanych rozwiązań transportowych i logistycznych”Marcin Skubis - Członek Zarządu - Arcese Polska Sp. z o.o.


"W imieniu Firm EPO Trans Logistic S.A. oraz EPO Warehouse Sp. z o.o. pragnę podziękować EXPO SILESIA za zorganizowanie tegorocznej edycji Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX  oraz Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX , które odbyły się w Sosnowcu w dniach 26 - 27 kwietnia 2017. Standard imprezy potwierdził Państwa profesjonalizm i rzetelność. Wiedza oraz pasja pozwoliły Państwu, zorganizować wydarzenie, które połączyło lub połączy biznesowo wiele firmy w tym także naszą. Indywidualne podejście do klienta, sprawia, że chętnie będziemy powracać na podobne wydarzenia organizowane przez EXPO SILESIA oraz będziemy polecać udział zaprzyjaźnionym firmom z branży transportowej i logistycznej, a także naszym klientom. Udział w targach był dla nas dużą przyjemnością.

Gratulujemy sukcesu i liczymy na dalszą równie udaną współpracę.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy"


Cały Zespół EPO. EPO Trans Logistic S.A., EPO Warehouse S.P. z o.o.

 

"Targi logistyczno-transportowe nie cieszą się w Polsce takim zainteresowaniem, jakie ma miejsce chociażby u naszych zachodnich sąsiadów. Dobrze więc, że Expo Silesia nie zraża się tym faktem i konsekwentnie dąży, by co roku branża miała szanse na kolejne spotkanie.
Targi  Logistex/Transportex  mają charakter regionalny, trwają dwa dni, ale dla tych, którzy chcą nawiązać kontakt mogą być owocne. Są bardzo dobrze i sprawnie zorganizowane. Wprowadzając do programu imprezy branżowe , w tym roku było to Spotkanie Transportowe , organizowane przez redakcje miesięczników TSL-Biznes i Truck & Van, wzbogacają je merytorycznie, co powinno zainteresować kolejne firmy i przyciągnąć w przyszłości odwiedzających."

Krystyna Koch, project manager KMG-Media

 

"W kwietniu bieżącego roku firma WDX S.A.  brała udział w  Salonie Logistyki i Magazynowania LOGISTEX w ramach Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX , gdzie udało się nawiązać znaczące  kontakty biznesowe, pozyskać nowych Klientów i odświeżyć relacje ze stałymi Kontrahentami.  Bardzo dobra lokalizacja, warunki techniczne obiektu oraz znakomita obsługa, pozwoliły nam przedstawić nowe produkty, które zostały przyjęte przez zwiedzających z dużym entuzjazmem. Zamierzamy uczestniczyć w kolejnej edycji targów w przyszłym roku"


Katarzyna Stawiarska, Specjalista ds. Marketingu WDX S.A.