TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji

26 - 27 kwietnia 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" 
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności wybranych Wystawców:
 
Arcese Polska Sp. z o.o.
Ul. Koszelew 7
42-500 Będzin
www.arcese.com

Na imprezie tej będziemy uczestniczyć po raz pierwszy, aby przedstawić firmę Arcese jako międzynarodowego dostawcę zintegrowanych rozwiązań transportowych i logistycznych” wyjaśnia Marcin Skubis, Country Manager Arcese Polska. „Polska to rozwijający się rynek, jak i ważny punkt odniesienia dla Europy. Pragniemy wykorzystać tę ważną okazję i dać się poznać europejskim przedsiębiorstwom, które jak my inwestują w tym kraju”.
Jacek Karcz, Sales Manager w Arcese Polska, komentuje: „Pięćdziesiąt lat doświadczenia w sektorze transportu i logistyki pozwalają nam oferować coraz bardziej niezawodne i konkurencyjne usługi. Grupa Arcese jest jednym z głównych liderów na rynku europejskim i z tego powodu mogę stwierdzić, że w ciągu najbliższych kilku lat stanie się jednym z czołowych operatorów logistycznych i transportowych również w Polsce.
 
 
 
BAŁTYKGAZ Spółka z o.o.,
Ul. Sobieskiego 5,
84-230 Rumia
www.baltykgaz.pl
 
Od 1993 roku dostarczamy rozwiązania i paliwa LPG najwyższej jakości. Dostarczamy gaz LPG do wózków widłowych zarówno w niekorodujących butlach aluminiowych 15kg, jak i tradycyjnych stalowych 11kg. Oferujemy kompleksowe systemy zasilania propanem i propan-butan instalacji grzewczych i technologicznych dla magazynów oraz pojazdów. Posiadamy gaz propan oraz mieszaniny propan-butan wyłącznie, od wiarygodnych certyfikowanych dostawców.
 
 
 
LEDOPROJEKT Sp. zo.o.
Rudna Mała 160
36-060 Głogów Młp.
www.ledoprojekt.pl
 
Firma Ledoprojekt jest producentem oświetlenia przemysłowego, instytucjonalnego oraz lamp ulicznych. Na targach będziemy prezentować swoje oprawy oświetleniowe oraz zachęcać do współpracy.
 
 
 
WDX S.A.
Ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa
www.wdx.pl                                                         
 
WDX S.A. jest spółką publiczną notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym. Dotychczas spółka wyposażyła ponad 5000 magazynów w Polsce i na świecie, a jej klientami są największe firmy produkcyjne. Firma jest obecna na rynku od 25 lat, a w sierpniu 2015 zmieniła nazwę z Wandalex S.A. na WDX S.A.
 
 
 
MGL Sp. z o.o. (Grupa MAGO S.A.)
Ul. Opoczyńska 16
96-200 Rawa Mazowiecka
www.mgltechnika.pl
 
MGL jest polskim producentem statycznych systemów regałowych. Oferta firmy obejmuje produkcję regałów paletowych, regałów wspornikowych (dłużycowych) oraz akcesoriów regałowych. Spółka jest częścią Grupy Mago - od 1989 r. producenta wyposażenia sklepów i magazynów.
Zakres oferowanych przez firmę usług obejmuje pełen cykl inwestycyjny związany z funkcjonowaniem magazynu – począwszy od projektu zabudowy regałowej, przez pomoc w uzyskaniu finansowania, następnie produkcję, transport i montaż wyposażenia oraz opiekę i nadzór przez cały okres eksploatacji.
Podczas targów, MGL Sp. z o.o. zaprezentuje swoje sztandarowe produkty - regał wspornikowy oraz regał paletowy z szeroką gamą akcesoriów: terminale paletowe, separatory, okratowania, półki, mocowania szpul przemysłowych oraz elementy ochronne (odbojnice/odbojniki). Na stoisku będzie można również zapoznać się z możliwościami nowoczesnej lakierni proszkowej oraz porozmawiać o najnowszej usłudze, jaką są okresowe eksperckie przeglądy regałów.
 
 
Stoisko zostało zorganizowane przez Firmy Logistic Technologies i Fraikin wraz z pomocą firmy allsafe JUNGFALK
Naszym celem jest zaprezentowanie firmom produkcyjnym, nadawczym i transportowym prostych, tanich i bezpieczniejszych rozwiązań logistycznych, które przyspieszą  i zoptymalizują procesy logistyczne. Zaprezentujemy jak tanio wynająć pojazd najwyższej klasy, odpowiedni do przewożonego towaru, jakie są najnowsze i najnowocześniejsze systemy mocowania do różnego typu pojazdów i przeznaczonych do różnych typów towarów oraz jakie są prawne aspekty mocowania i jakie procesy logistyczne trzeba poprawić, aby poprawić bezpieczeństwo i zredukować koszty.