LOGISTEX

Salon Logistyki i Magazynowania

21 - 22 kwietnia 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Serdecznie zapraszamy do udziału w Salonie Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który odbędzie się 21 i 22 kwietnia 2020 roku!

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Dzięki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb, formule targów uczestnicy Salonu mają możliwość zaprezentowania swoich usług potencjalnym klientom, a także wysłuchania aktualnych branżowych nowin i dyskusji na ich temat w strefach konsultacyjno – seminaryjnych. Profil zwiedzających naszych targów obejmuje właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych. Logistex to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych z jednymi z największych firm na rynku, a także szansa na wymianę poglądów na temat przyszłości logistyki i magazynowania.

 


 Dlaczego warto wziąć udział? LOGISTEX to …
- najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania z branży logistyki i magazynowania;
- specjalna strefa pokazowa;
- możliwość zdobycia cennych kontaktów biznesowych;
- okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług;
- branżowi zwiedzający;
- strefy konsultacyjno-seminaryjne;
- dostosowane do potrzeb klientów Centrum Targowo-Konferencyjne;
- dogodna lokalizacja – aglomeracja Śląska to doskonała baza transportowo – logistyczna.Równocześnie z Salonem Logistyki i Magazynowania LOGISTEX odbędą się